Menu
EUR
Aster gemend | Per 8 stuks
€50,99 Incl. btw
Toevoegen aan winkelwagen
Aster gemend | Per 8 stuks
ME
(0)

Aster gemend | Per 8 stuks

€50,99 Incl. btw
Op voorraad (125)

Voeg kleur en veelzijdigheid toe aan uw assortiment met de Aster gemend van ME. Deze prachtige kamerplanten, geleverd in sets van 8, zijn perfect voor elke decoratie. Bestel nu! Lees meer.

Binnen 1 - 2 werkdagen verpakt en verzonden.
  • SNELLE VERZENDING DOOR HEEL EUROPA
  • UNIEK ONLINE ASSORTIMENT
  • UITSTEKENDE KWALITEIT VOOR DE BESTE PRIJS

Productomschrijving

Aster gemend | Per 8 stuks

Maak kennis met de prachtige Aster gemend, verkrijgbaar in een set van 8 stuks! Deze kleurrijke bloemen zijn een geweldige aanvulling op elke ruimte en brengen direct een vleugje vrolijkheid en leven in je huis. Of je nu een plantenliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een manier om je interieur op te fleuren, deze Asters zijn de perfecte keuze.

Waarom zou je deze Aster gemend moeten kopen? Nou, om te beginnen zijn ze afkomstig van het gerenommeerde merk ME, bekend om hun hoogwaardige planten en bloemen. Deze Asters zijn ideaal voor binnen en vallen onder de categorieën Kamerplanten en Planten, wat betekent dat ze perfect zijn voor elke hoek van je huis. Bovendien zijn ze gemakkelijk te verzorgen, dus zelfs als je geen groene vingers hebt, kun je genieten van hun schoonheid.

Productdetails:

  • Merk: ME
  • Aantal: 8 stuks
  • Type: Aster gemend
  • Categorieën: Kamerplanten, Planten

Wacht niet langer! Voeg deze prachtige Aster gemend vandaag nog toe aan je collectie en geniet van de levendige kleuren en de frisse uitstraling die ze in je huis brengen. Voor je het weet, zijn ze uitverkocht!

Specificaties

EAN Code
6152823473487
SKU
ME-20240815-488

Reviews

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Heb je vragen over dit product?
Of heb je hulp nodig bij het bestellen? Neem gerust contact op met onze supportafdeling via [email protected] of +31 6 8300 8125. Wij helpen je graag!

Gerelateerde producten

Recent bekeken

ME Aster gemend | Per 8 stuks
ME
Aster gemend | Per 8 stuks
€50,99 €42,14

Specificaties

EAN Code
6152823473487
SKU
ME-20240815-488
0/5
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel ME Aster gemend | Per 8 stuks

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »