Menu
EUR
Aster bleu | Per 8 stuks
€50,99 Incl. btw
Toevoegen aan winkelwagen
Aster bleu | Per 8 stuks
ME
(0)

Aster bleu | Per 8 stuks

€50,99 Incl. btw
Op voorraad (125)

Versterk uw assortiment met de Aster bleu van ME! Deze prachtige blauwe kamerplanten, per 8 stuks, zijn perfect voor bloemisten en interieurontwerpers. Bestel nu en verras uw klanten! Lees meer.

Binnen 1 - 2 werkdagen verpakt en verzonden.
  • SNELLE VERZENDING DOOR HEEL EUROPA
  • UNIEK ONLINE ASSORTIMENT
  • UITSTEKENDE KWALITEIT VOOR DE BESTE PRIJS

Productomschrijving

Aster bleu | Per 8 stuks

Ontdek de prachtige Aster bleu, een set van 8 stuks die je interieur direct opfleurt! Deze betoverende bloemen van het merk ME zijn perfect voor elke kamer in huis. Ze brengen niet alleen kleur, maar ook een gevoel van rust en schoonheid. Ideaal voor iedere plantenliefhebber die zijn of haar collectie wil uitbreiden met iets bijzonders.

Waarom zou je deze Aster bleu moeten kopen? Ten eerste, ze zijn van topkwaliteit en komen van het gerenommeerde merk ME. Daarnaast zijn ze veelzijdig en passen ze perfect in de categorieën Kamerplanten en Planten. Deze bloemen zijn ideaal om een saaie hoek in je huis op te fleuren of om een statement te maken in je woonkamer.

Productdetails:

Wacht niet langer en voeg deze prachtige Aster bleu vandaag nog toe aan je collectie. Ze zijn snel uitverkocht, dus wees er snel bij!

Specificaties

EAN Code
6152837061090
SKU
ME-20240815-489

Reviews

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Heb je vragen over dit product?
Of heb je hulp nodig bij het bestellen? Neem gerust contact op met onze supportafdeling via [email protected] of +31 6 8300 8125. Wij helpen je graag!

Gerelateerde producten

Recent bekeken

ME Aster bleu | Per 8 stuks
ME
Aster bleu | Per 8 stuks
€50,99 €42,14

Specificaties

EAN Code
6152837061090
SKU
ME-20240815-489
0/5
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel ME Aster bleu | Per 8 stuks

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »